Nyheter

Andre Mortensen tar over som ny president

Publisert: 10. april 2023  av Matthias Gullberg  |  Siste nyheter  |  Arkiv

Mona Ueland og Per-Thomas Hansen går også inn i styre

Nye styret!

Andre Mortensen tar over som ny GAF president på årsmøtet 21 mars.
Andre er daglig leder på Sola golfklubb i Stavanger, som er Norgest største golfklubb med 2st 18 hulls baner.
Dette blir første gang som GAF nå har en president utenfor Østlandet.

Matthias Gullberg, går ned til vise-president, og fortsetter arbeidet med å utvikle foreningen i en ny rolle. 

Per Thomas Hansen (Mørk GK), og Mona Ueland (Jæren GK) går også inn i styret.

Per Thomas har lang fartstid i golfbransjen, og har tidligere jobbet med Golfbox inne på Ullevål. Han har mye kunnskap som kan komme oss alle til gode. 

Mona holder også til på Vestlandet og blir en viktig brikke for styret som gjerne vil være representert jevnt over hele landet. Mona sitter også i GAF/NGF nettverket for kvinnelige daglig ledere. 





Styret som ble valgt på årsmøte:

Leder: Andre Mortensen (Sola)
Nestleder: Matthias Gullberg (Asker)
Bente Rosenberg (Bærum)
Sigve Bollestad (Salten)
Mona Ueland (Jæren)
Tor Oddvar Torve (Hakadal)
  
Dette nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å tilpasse nettsidene bedre til deg som bruker. Klikk OK hvis du godtar dette Les mer om cookies og personvern her